Finanční podpora fyzických osob

Jednotlivec nebo rodina se většinou ve svých finančních možnostech nemůže srovnávat s možností firem. Přesto je pro nás nepostradatelné vědomí, že i jednotliví lidé podporují naši práci třeba jen malými částkami.

Chcete - li nám pomoci, můžete tak učinit kdykoliv jednorázově. Nejjednodušším a zároveň nejefektivnějším způsobem je pak forma měsíčního trvalého příkazu, který podle vašich možností může být v jakékoliv výši: 50, 100, 200, 500 Kč nebo jiné, kterou si určíte, že můžete ze svého rozpočtu uvolnit. Trvalý příkaz v bance umožní váš pravidelný příspěvek, na který už nebudete muset stále myslet, přesto vám přinese vědomí, že máte stálý podíl na všem, co potřebným lidem nabízíme a poskytujeme. Svůj příspěvek můžete kdykoliv změnit nebo zrušit.

Číslo účtu u České obchodní banky: 194498010/0300 - ÚČET BYL ZRUŠEN !!!!

Pokud nám zároveň poskytnete svou adresu, budeme vám každoročně posílat zprávu, co se děje v celém sdružení i v naší poradně. Přesáhne-li váš celkový příspěvek za rok 1000,-Kč, zašleme vám potvrzení pro odpočet ze základu daně. Můžete nás také kdykoliv navštívit a podívat se do poradny,  na přednášky i akce pořádané poradnou a ujistit se, že opravdu podporujete užitečnou činnost.

Zde si můžete stáhnout letáček: finanční podpora.pdf